Swix Spare Felt For T11, 4 Pcs No Size Nocolor Nocolor

Merke: Swix
SKU: 2029990-133051
6. april 2026 06.04.2026 23:59:59
No Size
kr 90
kr 62

Delbetaling via Svea

Delbetaling

Du kan velge å delbetale kjøpet ditt via Svea Finans. Du velger delbetalingsplan i kassen ved å krysse av for det alternativet som passer deg best. Du kan alltid betale kjøpet i sin helhet når som helst før forfallsdatoen.

For å kunne delbetale med Svea Finans må du oppgi personnummer. Det kreves også at du er over 18 år og registrert i Norge. Ordinær kredittsjekk utføres etter at du har lagt inn dine personlige opplysninger i kassen. Hvis en kredittsjekk er utført vil en kopi av denne bli sendt til deg.

Ekstra avgifter kan påløpe. Etableringsgebyret belastes på den første fakturaen og du kan alltid velge å betale restbeløpet tidligere.

Kontakt SVEA dersom du har spørsmål om delbetaling.

increase decrease
Tilgjengelighet: På lager
Rask leveringTrygg betaling med Svea
Enkel retur
Sikre jevn og effektiv påføring av flytende glider med Swix filtklosser for syntetisk kork. Klossene har borrelåsfeste, og festes enkelt til korken. Den myke filtflaten fordeler glideren jevnt over skisålen, og gir bedre glid og lengre effekt. Bruk én kloss per glidertype for best resultat. Et smart verktøy for deg som vil ha kontroll på smøringen.

• Pakke med 4 filtputer
• Erstatningsputer for syntetisk kork, T0011F-25
• Til alle Swix flytende voks
Sikre jevn og effektiv påføring av flytende glider med Swix filtklosser for syntetisk kork. Klossene har borrelåsfeste, og festes enkelt til korken. Den myke filtflaten fordeler glideren jevnt over skisålen, og gir bedre glid og lengre effekt. Bruk én kloss per glidertype for best resultat. Et smart verktøy for deg som vil ha kontroll på smøringen.

• Pakke med 4 filtputer
• Erstatningsputer for syntetisk kork, T0011F-25
• Til alle Swix flytende voks
*
*
*

Vår leverandør er Posten. For de fleste forsendelser bruker vi produktet Pakke til hentested eller Pakke i postkasse, som i størstedelen av landet ankommer postkontoret 2-3 dager fra vi har sendt bestillingen herifra. Du vil få sporingsnummer ved bestilling, men også varsel fra ditt Posten-utleveringssted ved ankomst.
På større kolli som el-sykler bruker vi Posten hjemlevering. Her vil sjåføren ta kontakt med deg og avtale et tidspunkt det passer å få utlevert pakken på.

For småpakker som er innenfor en gitt størrelse sender vi pakken som pakke i postkasse. Dersom pakken er for stor for postkassen leveres pakken på nærmeste utleveringssted.

Fraktpriser:

  • Gratis frakt på småordrer over 1000kr
  • Pakke (Pakke til hentested/Pakke i postkasse), på ordrer under 1000kr: 79,-
  • Lang pakke (for eksempel ski): 199,-
  • Varer med stor størrelse eller vekt (f. eks sykkel, pulk, spark, osv): 349,- per kolli
  • El-sykkel: 999,- per sykkel

Fraktpris blir spesifisert før betaling.

-----

Retur

Bruk forhåndsutfylt returetikett for å sende varer i retur. Ved å bruke denne vil du bli fakturert 79kr for vanlige småpakker, 199kr for lange pakker (for eksempel ski), 349kr for varer med stor størrelse eller vekt (f. eks sykkel, pulk, spark, osv): 349kr.

Forhåndsutfylt returetikett kan dessverre ikke brukes for å sende tilbake el-sykler.

Dersom du ikke har mottatt returetikett, eller hvis du har mistet denne kan du skrive ut en ny på Posten sine sider: RETURETIKETT

Fremgangsmåte for å skrive ut ny etikett fra Posten sin side er som følger:

  • Skriv inn nødvendig kontaktinformasjon på Posten sine sider.
  • Trykk på "Lag Returetikett"
  • Skriv ut returetiketten
  • Dersom du ikke har skriver får du en QR-kode som kan brukes til å skrive ut på Posten sine lokaler
  • Fest returetiketten tydelig på pakken. NB: Kan ikke festet direkte på skoeske/produkt
  • Unngå krøll eller bulker på etiketten da posten sine systemer ikke får lest disse.
  • Lever pakken til nærmeste hentested for Posten.

Har du rotet bort bytt- og returskjema, så finner du det her: Returskjema

For å få tilbakebetalt hele beløpet ved retur/angrerett, skal varen sendes tilbake i samme stand som da du mottok den. Det vil si i originalemballasje, med alle merkelapper hengende på, uten lukt, merker eller pels fra husdyr. En vare uten originalemballasje, merkelapper eller med lukt/merker vil anses som brukt og vil ikke være kvalifisert for tilbakebetaling. Du kan ikke benytte skoesken som sendingsemballasje. Sko og andre varer skal alltid pakkes inn i en egen sendingsemballasje slik at original emballasje som hører til produktet ikke blir skadet. Dersom originalemballasjen er ødelagt eller mangler vil varen anses som brukt.

Kunder som kjøpte denne varen kjøpte også

Swix HS6 Liq. Blue, -4°C/-12°C, 125ml

kr 350 kr 244

Swix T152 Waxing carpet 2,78x1m

kr 60 kr 42

Swix HS10 Liq. Yellow, +2°C/´IMD

kr 350 kr 244

Swix PS10 Yellow, 0°C/+10°C, 180g

kr 300 kr 210